Web sitemiz ve içeriklerimiz yenilenmiştir.

Hizmetlerimiz

Server Hizmetleri

SunucuDestek uzmanlarından profesyonel olarak teknik destek hizmeti alabilirsiniz. Bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Teknik destek hizmeti yazılı olarak belirtilen problemin çözümlenmesi ile sınırlıdır. Her anlaşma, yazılı olarak belirtilen problemin giderilmesi için yapılacak teknik çalışma ile sınırlıdır. Anlık müdahaleler için hizmet talep edebileceğiniz gibi rutin destek ve bakım hizmetleri içinde teklif alabilirsiniz.

Yazılım Hizmetleri

Bir yazılım en iyi performansı vermesindeki etken programın ne kadar iyi olduğu değil, ne kadar iyi kullanıldığıdır. Bunun da anahtarı eğitimlerdir. Genel olarak bakıldığından firmalarda ortalama her yıl bir eleman değişmekte veya eklenmektedir. Bu değişimle birlikte yazılımların efektif kullanımı azalmaktadır. Gelen elemanların yetersiz bilgileri ile kullanım oranı düşmekte verim azalmaktadır. Bu amaçla eğitimlerin belli aralıklar ile tekrarlanması firma açısından çok önemlidir. Firmamız düzenli olarak modüllerimiz ile ilgili eğitimler vermektedir.

Güvenlik Hizmetleri

Büyük kuruluşlar güvenlik konusuna genellikle öncelik verirler ancak birçok küçük şirketin güvenlik önlemleri çok zayıf kiminde o kadarı bile yok. Bu tarz işletmelerin ortak sorunu yanıltıcı güvenlik duygusudur.

Web Hizmetleri

İletişimin vazgeçilmez unsuru olan internet üzerindeki işlerinizde sizlere yardımcı olmak amacı ile grubumuz statik web designerları yanında Php, ASP, Java gibi dilleri kullanarak aktif web sayfalarınızı dolayısıyla MÜŞTERİ-TEDARİKÇİ-ACENTE İLE SİZLER arasında bilgi köprüsü olmaya çalışmaktadır

Teknik Servis Hizmetleri

Bilgisayar kurulumu ve yapılandırılması, yazıcı kurulumu ve yapılandırılması, modem kurulumu ve yapılandırılması, network kurulumu ve yapılandırılması, network kablolama ve bakım anlaşması hizmetleri sunarken, satış tarafında ise; bilgisayar, sarf malzeme, yazılım (windows, ofis, antivirüs), firewall (Güvenlik Duvarı), network ürünleri ve toner satışı hizmeti de sunmaktadır.

OEM Parça Hizmetleri

Bilgisayar bileşenleri ve bilgisayar oem parçaları modelleri ve marka seçenekleri ile uygun fiyatlar için fiyat alabilirsiniz.